A témával foglalkozó fórumok szerint már régen a kezünkben van a fizikai bizonyíték az idegenek létezésére egy koponya formájában. A tudományos világ azonban a szőnyeg alá söpri a dologot! Hihetetlen felfedezésről van szó, vagy átverésről? Tényleg koponyát találtak, vagy valami mást?



Katya Melamed

Dimiter Kovachev (1928-2013) professzor
„A Rodope-i idegen koponya is egy lenyűgöző lelet, ami semmi máshoz nem hasonlítható, amit korábban felfedeztek. Már puszta létezése is felülírhat mindent, amit eddig tudni véltünk az élet fizikai lehetőségéről a földön kívül.”

Az ilyen leletekkel a szkeptikusok mindig nyíltan szembeszállnak, és mindenki másnál hangosabban szólnak. Kovachev professzor 100 százalékig meg van róla győződve, hogy a koponya nem fosszília, hiszen nem hasonlít semmilyen emberszabású koponyára, amit a tudomány ma ismer. De csak azért, mert nem tudunk róla semmit, ez azt jelenti, hogy nem lehet idegen eredetű? A professzor így folytatta:
„Nem találtunk semmilyen analógiát vagy összefüggést semmivel sem az elmúlt 30 millió évre visszamenőleg.”

Sokan felvetették, hogy a csont esetleg egy már kihalt ősi óriásteknős, vagy egyéb páncélos állat csigolyája, vagy medencecsontja lehetett, erre utal ugyanis a tetején lévő ellaposodott csontlemez.

(Kubrat Tomov polihisztor, filozófus, médium, ezoterikus, tagja a bolgár Asztronautikai Társaságnak.)
Egyesek szerint valamilyen genetikailag módosított lény volt, akit az Atlantisziak hoztak létre, ahogy azt Kubrat Tomov bolgár médium felvetette. A médium úgy véli, hogy a koponya egy sikertelen kísérlet bizonyítéka, melyet több ezer évvel ezelőtt végeztek el.
Megerősítést nyert nem is olyan régen, hogy a férfinak, aki megtalálta a koponyát, jelentős mennyiségű pénzt ajánlottak fel, hogy adja azt el, aminek sokáig ellenállt.
A koponya azonban érdekes módon, még azelőtt eltűnt, hogy a tudósok elvégezhettek volna rajta bármilyen DNS elemzést és kormeghatározást. Egyes elméletek szerint a Rockefellereknek adták el, akik látszólag mély érdeklődést mutattak az idegen technológiák iránt.
Utánanéztünk a cikkben fellelhető neveknek, akik valóban éltek/élnek. Érdekes lenne megkérdezni őket, hogy valóban találkoztak-e a szóban forgó csontlelettel…