Home » Ufó észlelések » X-akták » Ezt olvasod:

Van aki nem hisz az UFO-kban, és mindenáron be akarja bizonyítani, hogy neki van igaza. De néha az ellenkezője sikerül. Így volt ez most is, egy nevadai szkeptikussal.

Egy kíváncsi fickó éjjellátó kamerát rakott ki a Las Vegas melletti Red Rock kanyonba, és hagyta, hogy 30 percig vegye a kanyon bejáratát. Ezzel azt akarta bebizonyítani, hogy az állításokkal ellentétben, nem fog semmiféle különös dolog rákerülni a felvételre. Korábban ugyanis egy ismerőse azt állította, hogy éjjellátóval szinte percek alatt észlelni lehet ufókat.

Amikor viszont visszanézte a barátaival a filmet, a döbbenettől leesett az álla. A videón sokáig nem látszódott semmi, majd két háromszög alakú repülő jármű száguldott át a sziklafalak közt. Miközben ő ott ült a kamera mellett, semmi ilyesmit nem látott… de még csak nem is hallotta őket.

A videót a cikk megjelenése óta eltávolították az eredeti forrásból.



„Annyira hihetetlen ez az egész, soha ezelőtt ilyet még nem láttam.”

És ezt észlelted már?  Ősi romvárost találtak a Marson! A NASA csak Atlantisznak hívja!

A felvételen úgy tűnik, hogy a háromszög alakú ufók tetején kis kitüremkedés van, ami alighanem a pilótafülke lehet. Az, hogy földönkívüli repülő járművek voltak, nem lehet teljes bizonyossággal kijelenteni, hiszen alig 200 kilométerre van a kanyontól a rejtélyes 51-es körzet, ahol állítólag rendszeresen titkos, kémrepülőket teszteltek az elmúlt évtizedekben. Egyes összeesküvés-elméletek szerint még földönkívüli technológiákat is használtak ehhez.

Bár a videó még 2016-ban készült, de csak most hozta nyilvánosságra készítője, barátai folyamatos unszolására.

Forrás: ufosightingsdaily.com



Kapcsolódó cikkek

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük