Elképesztő felvételen csámcsog szombat óta az internet. Az egyik űrhajós olyasmit videózott a Nemzetközi Űrállomásról, amit eddig még soha senki sem látott idelentről… A nyugalom megzavarárásra alkalmas felvétel következik!

Most aztán igencsak örülhetnek a Lapos Föld elmélet hívei, ugyanis Oleg Artemyev orosz űrhajós a Nemzetközi Űrállomásról készített egy videót a „lenyugvó” Holdról, amin egyértelműen látszik, hogy pusztán csak egy korong, vagyis lapos az egész…



A videót 2018. május 8-án tette közzé az orosz űrhajós az instagramján, és pillanatok alatt az összeesküvés-elméletek kedvelőinek egyik kedvence lett… Persze most mindenkinek eszébe jutnak az iskolában tanultak, hogy a Föld légköre torzít, vagy a gravitáció hajlítja a fényt, de ha egyszer valamire azt mondják laposföldesek, hogy lapos, akkor az lapos és kész…

És ezt észlelted már?  Ugráló fényanomáliát videóztak Oroszország felett



Kapcsolódó cikkek

2 hozzászólás

  1. Hát nem tudom, nekem ez nem bizonyítja, hogy a Hold lapos lenne. Pont úgy viselkedik, ahogyan egy timelapse videón a Nap által megvilágított gömb alakú égitestnek kellene, a légkör torzítását is beleszámolva.

  2. Ezeknek az agya lapos

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük