Home » Hírek » Ezt olvasod:

Az Amazon vezetője, aki egyébként 2017-től a világ leggazdagabb embere, akár a NASA-tól függetlenül is véghez vinné a tervét, mert szerinte már menthetetlen a Föld.

Jeff Bezos az Amazon vezére bejelentette, hogy kolóniákat telepítene a Holdra. A milliárdos mágnás szerint pár évtizeden belül teljesen ki fogjuk zsigerelni a Földet, emiatt muszáj egy másik élhető bolygót találni. 

Erre a Hold alkalmas elérhető közelségben egyedül, amin víz is található és a Földhöz is közel van.

Bezos a tervek szerint a NASA-val és az Európai Űrügynökséggel közösen vinné véghez a projektet, de ha ők nem segítenének, akkor akár Elon Musk-kal is közösködne.

A videót a cikk megjelenése óta eltávolították az eredeti forrásból.



A Blue Origin nevű magán űrhajózási cége már egy kész tervet is készített egy Holdraszálló egységről, ami 5 tonna hasznos teher szállítására is képes lenne. Ez elég ahhoz is, hogy embereket szállítson. A projekt, ha minden támogatás összejön, 2020-ban kezdődhet. Úgy tűnik, így, vagy úgy, de végigviszi a tervét a milliárdos üzletember…

És ezt észlelted már?  Stephen Hawking szerint minél előbb el kell hagynunk a Földet

Reméljük, azért még a mi életünkben sor kerül a kirajzásra…



Kapcsolódó cikkek

1 Comment Already

  1. Vihetné magával a összes agyatlan gazdag havert, akkor talán a Föld is fellélegezne !

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük