A bolygónk felé közeledő hatalmas űrsziklákról még a NASA sokat tapasztalt kutatóinak sem volt tudomása! Most segítségért kiáltanak…
Súlyos hibát vétett a NASA! Bár az űrkutatók számtalanszor figyelmeztettek már a Földünk felé közeledő aszteroidákra, most valami nagyon elkerülte a figyelmüket…
Bolygónk felé ugyanis akkora űrsziklák száguldanak, hogy becsapódásuk akár végzetes is lehet. Egy 50 méteres aszteroida például elég ahhoz, hogy egy egész várost eltöröljön a Föld színéről.
A Daily Star riasztó beszámolójából kiderül, a fenyegető veszélyre egy párizsi konferencián derült fény.
„Hiába minden próbálkozás, az aszteroidák ellen nem lehet előre védekezni. Minden megoldás csak elméletben létezik! Bizonyára emlékeznek még arra a hatalmas meteorra, ami még 2013-ban csapódott be Oroszország területén. Azt sem láthattuk előre!”
– figyelmeztetett Dr. Igor Ashurbeyli, az Asgardia nevű új űrkutatási szervezet vezetője. Az orosz meteor ugyan a városoktól távol csapódott be, mégis mintegy 1500 sérültje lett az esetnek.
A szakember kiemelte, a NASA jelenlegi technikája nem elég fejlett ahhoz, hogy jóval előre jelezze a felénk száguldó űrsziklákat, így szerintük senki sem tehet a hirtelen felbukkanó veszélyről. Dr. Ashurbeyli azonnali összefogást sürgetett, hogy a jövőben megelőzhetőek legyenek az ilyen riasztó esetek, és bízik benne, hogy a kisbolygók elkerülik Földünket.
Ezt mi is csak remélni tudjuk!
A mai technológiánk valóban nem képes bármelyiket is megállítani, hacsak véletlenül mégis igaz lenne az a konteo, hogy bizonyos titkos szervezetek rendelkeznek sokkal fejlettebb űrhajókkal és űrnaszádokkal. Pld. a USA légi és ürvédelmi projektjén belül futó „napgárdisták” rendszere. Azok tán képesek lennének megvédeni a földünket. Ha persze léteznek és akarják is. De mivel jelenleg milliárdokat áldoznak úgynevezett „gagyi” eszközökre az űrkutatásban, nem életszerű, hogy párhuzamosan létezne egy sokkal fejlettebb technológia is az ember kezében. Vagy csak elterelő művelet? Létezhetnek plazma, ion, foton hajtóművek is már? Esetleg „térhajtómű” (alias Star Trek xD)? Látok sokszor fénylő és száguldó „csillagokat” az éjszakai égbolton. Nem repülő, nem meteor, nem egy műhold, mert nem egy esetben derékszögű manővert végrehajtva halad tovább, majd felvillan, és eltünik. Átlépi a fénysebességet, ami fényrobbanást kelt? Mint ahogy hangrobbanás keletkezik a sugárhajtású repülők esetén is hangsebesség átlépésekor. Az ISS körül nem egy esetben az élő adásban is feltünnek, mielőtt a NASA gyorsan meg szakítja az adást, műszaki okokra hivatkozással magyarázva. 🙂 Tényleg?
A TECHNIKA.ELTUDJA TERITENIOBJEKTUMOT.NEM KEL FELNI